Yasinoğlu Nakliyat

Adres : Sancaktepe Veysel Karani Mahallesi Zaloğlu rustem caddesi Geyik sokak

Sabit Telefon : 0534 320 12 66 0216 419 09 51 - 0532 615 45 33

Mobil Telefon : 0534 320 12 66

Faks Numarası :

Web : www.yasinoglunakliyat.com

HAKKIMIZDA

Yasinoğlu Nakliyat’ın Misyon ve Vizyonu

Yasinoğlu Nakliyat olarak belirlediğimiz prensiplerden bir kaç tanesi ” müşteri memnuniyeti ” ve  ” kaliteli hizmet anlayışıdır ”. Amacımız yaşadığınız stres ve karar verme güçlüğünü ortadan kaldırmak ve size en iyi şekilde hizmet vermektir. Hangi şirket ile taşınacağına karar vermek zor ve düşündürücü bir süreçtir. Bu süreçte sizin sormanız gereken en önemli soru : ” Kurumsal bir şirket mi ? ” veya ” Tecrübeli elemanları mevcut mu ? ” gibi vesaire soruları sormadıkça iyi bir şirket bulmak çok zor duruma düşmektedir. O yüzden aradığınızda direk fiyat yerine bunları sormanız hem sizin hemde bizim yararımıza olacaktır. Böylelikle gerçek ve kurumsal bir şirketle taşınırsanız hem iyi bir karar vermiş olursunuz hem de başınız ağrımaz. Yasinoglu Nakliyat sadece eşya değil güven taşır. Bizimle tanışın,taşının.

Şehirler arası Nakliyat olanakları ile itimat sağladığımız deneyimli eleman ve de ekipmanları dakika,saat gözetmeksizin hizmet vermektedir. Şehirler arası  Nakliyat olarak, üstün hizmet niteliğiyle süratli ve güvenilen nakliye hizmeti vermek ve sektöre artı değer vererek, kaliteyi daha da ileriye taşımak politikamızdır. Gayemiz, sunmuş olduğumuz özenle hayat kalitenizi yükseltmektir.

  1. Müşteri odaklı özenli hizmet anlayışı,
  2. Randımanlı çalışmak,müşteri memnuniyeti ilkesine göre çaba harcamak,
  3. Görevlerimizde “Kalıcı Evolüsyon” prensibine göre davranış sergilemek,
  4. Tüm çalışanların katılımı kapasitelerinin kuruluşun avantajına kullanılmasını sağlamak,
  5. Müşterimizin şimdiki ve ilerideki gereksinimlerini anlama, umut ettiklerini de aşmaya çalışmak,
  6. Çalışanlarımız, hazırlıklarımız ve hizmet vereceğimiz yapılara çalışmalarımızda ahenkli, dinamik ve kreatif çalışma ortamını oluşturmak.

Firmanın mentalitesini, niteliğini, tecrübeli elemanlarına, kullandıkları araç ve gereç paradigmalarının tanınmış olup olmadığına dikkat ederek anlayabilirsiniz. Eşyanın diğer eve transferi ve nakliyat eşya paketleme yapmayı sunan şirketimiz kaskolu nakliyat hizmeti de vermektedir.

Bunun yanı sıra çalıştırdığı elemanların kaç senelik meslek deneyiminin olduğuna da dikkat etmeniz gerekmetedir. Taşıma şirketinin araçlarının, kendi araçları ve logolu olması konusunda uyarınız.
Bunun nedeni araçların içi taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır.Araçlarımızın bulunduğu görsellere bakarak bu konu hakkında ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

 

 

İlgili Terimler :

Firma Galerisi

Resim 1