Dağ Nakliyat

Adres : Necipfazıl cad No:12 Sultanbeyli

Sabit Telefon : 0216 419 39 36 - 0216 419 08 30

Mobil Telefon : 0533 424 50 36

Faks Numarası :

Web : www.dagnakliyat.com.tr

HAKKIMIZDA

Dağ Nakliyat Nasıl Çalışır: Evden Eve Nakliyat gün geçtikçe artan firmalar sayesinde gerçek nakliye kimliğini kaybetme noktasına gelmiştir. Bu yüzdendir ki, seçici güzel bir firma bulmak çok zor bir duruma gelmiş, müşterilerin geneli ucuz olsun diye Kaliteli ve Sağlıklı bir nakliyattan uzaklaşmış, Ne olduğu belli olmayan Fason şirketlerin kırık dökük taşıma Araçları ve yöntemleriyle karşı karşıya gelmiştir. Dağ Nakliyat ;
Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle , Sizlere Güvenli, Sağlıklı ve Sigortalı Nakliye ve Taşınma Hizmeti Sunar.
Dağ Nakliyat Telefonla Anlaşma yapmaz. Sonrada Fiyat Arttırmaz. Çünkü Nakliyesi yapılacak eşyayı gider Ekspertiz eder. Ekspertiz eşyaya bakar, Gereken işlemlerini yapar ve Onun doğrultusunda Eşyanın nasıl taşınacağını, Hangi Arabanı taşıyacağını ve kaç kişinin taşıyacağını belirler.
Taşınacak Eşya Avrupa’dan ithal Paplonlarla sarılarak Güzel ve Güvenilir bir şekilde muhafaza edilir.
Kırılacak olan eşyalar Özel kolilere tek tek sarılarak konulur ve üzerlerine ne oldukları yazılır.
Sökülüp takılması gereken Mobilyalar için tecrübeli bir çalışan görevlendirilir ve vida ve benzeri hiçbir araç gereç kaybolmadan yerine kurulur.
Dağ Nakliyat Şehirler arası Taşımacılık’da sizleri Madur etmez. Kaliteli ve Güvenil bir Şehirlerarası taşıma yapmış olursunuz
İlke edindiğimiz “Bir Müşteri Bin Müşteridir” düşüncesiyle çıkmış olduğumuz bu yolculuk da hizmet bizden teşekkür etmek ise sizden olacaktır.

İlgili Terimler :

Firma Galerisi