Kutlu Nakliyat

Adres :

Sabit Telefon :

Mobil Telefon :

Faks Numarası :

Web :

HAKKIMIZDA

Mardin; Türkiye’nin en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış, birçok dilden, dinden ve görüşten insanın sevgi ve barış içinde yaşadığı Türkiye’nin en güzel illerinden biridir. Buna rağmen Mardin nakliyat sektöründe henüz hak ettiği değeri görememiştir. Mardin’de taşımacılık sıradan firmaların bireysel taşıma yöntemleriyle sınırlı kalmış bu da insanların kaliteli hizmet almasını engellemiştir.

Son yıllarda bu yönde olumlu yatırımlar yapan Kutlu Evden Eve Nakliyat, Mardin halkının evden eve nakliyat ihtiyacını giderme konusunda başarılı girişimleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Mardin evden eve taşımacılık deyince akıllara firmamız gelir. Çünkü Mardinli taşıma işini şansa bırakmaz.

Ayrıca şeker nakliyat firmamız, eşyalarınızı özel nakliyecilik yöntemleriyle taşımaktadır. Uzman montaj ekibimiz, eşyalarınızı söker ve ambalajlar. Taşıma ekibimiz hasar vermeden eşyanızı araca yükler. Eşyalarınızın ulaştığı yerde yine aynı özenle araçtan indirilerek yeni yerinize taşınır ve montajı yapılır.

İlgili Terimler :

Firma Galerisi