İzmir Konak Nakliyat

Adres :

Sabit Telefon : 0232 261 0547

Mobil Telefon : 0532 491 6919

Faks Numarası : 0232 261 05 47

Web : www.izmirkonaknakliyat.com

HAKKIMIZDA

İZMİR KONAK NAKLIYAT

İzmir Evden Eve Nakliyat sektöründe derin bir boşluğun oluştuğunu fark eden firmamız, kaliteli ve ekonomik bir taşıma sloganıyla Nakliyat sektörüne adım attı. Amacımız iyi ve sorunsuz ev, büro, ve iş yeri taşıma hizmeti sunarak, insanların özlem duyduğu ev taşıma teleplerini karşılamaktır. Kurumsal evden eve nakliyat şirketleri içinde ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmaları arasında uzun yıllardır önde gelen firmalardan birisi olmanın gururunu taşıyoruz.

Firmamız sorunsuz ve hijyenik ev taşımayı ana amaç edinmiştir. Profesyonel ve güvenilir kadrolar ile şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evdev eve nakliyat olmak üzere iki kategoride taşıma hizmeti sunuyoruz. En iyi ekipler belirli aşama ve denemelerden geçerek, tecrübe sahibi olduktan sonra, sizlerin evlerini taşımak için haızrlanır. Ev taşımacılık sektöründe güvenilir ve uzman elemanlar sadece firmamızda çalışabilmektedir. Unutmayın’ki en önemli konulardan biri personellerdir.İyi ve güvenilir kadolar olmadan başarılır bir ev taşıma hizmeti vermek neredeyse imkansızdır.Biz size ve eşyanıza değer verdiğimizden dolayı güler yüzlü ve uzman ekipleri eşyalarınızı taşımak için seçiyoruz.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası taşımada tecrübeli, uzman, güler yüzlü personeller ile tüm Türkiye il ve ilçelere evden eve nakliyat taşımasın’da siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunan nakliyat firması izmir konak nakliyat sektöründen önemli bir yer almaktadır. Bu noktada evden eve taşımacılık için dizayn edilmiş kaliteli yüksek model araçlarımız, avrupa düzeyi kalite ve hijyenik paketleme malzemeleri, yurt dışından getirilmiş hidrolik, teleskopik eşya taşıma asansörleri ve konusundan uzman tecribeli ekipler ve marangozlar eşlügünde sınırsız hizmet sunmaktayız. Nakliyat firmamızı günümüzün en iyi bileyini tanıyanı www.google.com arama motorundan sora bilirniz.

Şehirlerarası ev, iş yeri ve büro taşımalarında, Ekspertiz tarafında gerekli planlamalar yapılıp taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın avrupa düzeyi kaliteli ve hijyenikj malzemelerle özenle paketlenmesi’nin ardından, evden eve teleskopik asarsörü ile sistemli bir şekilde araca nakli yapılır. Taşınılacak şehir’e kararlaştırılan saat’te araç ve eşya yüklemesini yapan ekipler haraket eder. İkinci adres’te mobilyaların ve beyaz eşyaların kurulumu mobilyacı tarafından kusursuz bir şekillde kurulumu yapılır.Diğer bulunan mobilya ve ev eşyalarının dizay’nı müşterinin isteğine göre dizayn edilir.

İlgili Terimler :

Firma Galerisi

Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6