Hopa Nakliyat

Adres :

Sabit Telefon :

Mobil Telefon :

Faks Numarası :

Web :

HAKKIMIZDA

Hopa TRANS DIŞ TİC.TRZ.İMLT.NAK.LTD.ŞTİ.

Hopa Trans dünya standartlarında yürüttüğü Nakliyat hizmet sektöründe taşımacılıkta üstün hizmet anlayışı ve güven ilkesi ile yerini korumaktadır.Nakliyat sektörü organize bir hizmet yeteneği ister. Bu nedenle nitelikli çalışanlarımıza güçlü araç filolarımızdan hızlı ve güvenli nakliyata kadar sektörün beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmalarımız sorunsuz olarak organize ediliyor.
Hopa Trans bünyesindeki tüm araçlarımız kaskoludur ve tüm yükler CMR sigorta sistemine dahildir.Filomuz GPS sistemiyle takip edilmektedir.

Hopa Trans Olarak Güçlü Araç Filomuz İle her Türlü Hammadde, Tekstil, Makine, Cam, Kimyevi Madde Vs. Taşımalarınızı Rahatlıkla Yapabilmektedir.
Hopa Transın vizyonu, hızlı, güvenli taşıma ve zamanında teslimatları ile müşterilerinin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan lider kuruluş olmaktır.
Hopa Trans taşımacılığın her alanında yüksek hizmet kalitesi ile konusunda uluslararası çizgide uzmanlaşmış tecrubeli kadrosuyla çağın teknolojisinin en gelişmiş imkanlarıyla donatılmış filolarıyla değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.

İlgili Terimler :

Firma Galerisi