Güven Nakliyat

Adres : adres bilgisi güncelecektir

Sabit Telefon : - 0533 424 50 36

Mobil Telefon : 0533 424 50 36

Faks Numarası : 0533 424 50 36

Web : www.izmirguvenilirnakliyat.com

HAKKIMIZDA

 GÜVEN NAKLİYAT 1995 Yılında kurulmuştur.Bu süre içerisinde evden eve nakliye, büro malzemeleri ve askılı tekstil taşımacılığı, kurum ve kuruluş taşıma ve lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır.

Firmamız müşteri GÜVEN’ini temel alarak çalışma hayatına başlamıştır.Geçen zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur.
Firmamız şu anda askılı tekstil taşımacılığı, evden eve taşımacılığı başta olmak üzere her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı geçmişin verdiği GÜVEN ve tecrübeyle bütün müşterilerini referans göstererek gerçekleştirmektedir.
Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj ve malzemeler ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur.Eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları mevcuttur.
Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasında uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşıma işini gerçekleştirebilecek araçlar mevcuttur.
Araçlar şirketimizin kendi bünyesine aittir.

izmirguvenankliyat

İlgili Terimler :

Firma Galerisi

Resim 1