Esenkent Nakliyat

Adres : Esenkent Mh. Talatpaşa Cd. Erguvan Evleri C-17 B Girişi Daire:2 Esenkent - İstanbul

Sabit Telefon : 02126727204 - 02126691134

Mobil Telefon : 05424794313

Faks Numarası : 02126727204

Web : http://esenkentnakliyat.com/

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA : Esenkent Nakliyat; 1994 yılında Süleyman Küçer tarafından kurulup hizmetlerine başlamıştır. Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Esenkent Nakliyat, önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile merhaba diyor. Bir çok kurum ve kişi referansları bulunan Esenkent Nakliyat; tasarımlarıyla en iyiyi sunma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Esenkent Nakliyat bugün yılların bilgi ve tecrübesinin birikimiyle, her geçen gün gelişen teknolojiyle hizmetini ve vizyonunu küresel boyutlarda yenileyerek ve geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştiren, uygulayan ve destekleyen yapısı ile Türkiye’nin önde gelen nakliyat firması olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Esenkent Nakliyat; Tecrübeli kadrosuyla müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. İlgilendiğiniz her hangi bir konuyla ilgili küçük de olsa bilgi almak için aradığınız takdirde, Esenkent Nakliyat ailesinden tüm sorunlarınızla ilgilenecek ve sizi yönlendirebilecek bir müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Öncelikle müşteri memnuniyetine bağlı olarak saygın, güvenilir, çağdaş ve modern bir firma olmaktır. Türkiye ile Dünyadaki 173 ülke arasında yaptığımız taşımacılık ile guru duyuyoruz. Eşyalarınızı evden eve, şehirden şehire, Türkiye’den Dünyadaki 173 ülkeye ve bu ülkelerden, Türkiye’ye uzman kadrolarımızla, en titiz ambalajcılarımızla, taşıyıcılarımız, istifleyicilerimiz, ustalarımız, marangozlarımız, 15 Adet öz malı araçlarımız ve Konteynırlarımızla 24 saat size hizmet vermekten onur duyarız.

İlgili Terimler :

Firma Galerisi

Resim 1 Resim 2 Resim 3