Ekspress Nakliyat

Adres : gmk bul 105/55

Sabit Telefon : 02589110799

Mobil Telefon : 05320528099

Faks Numarası :

Web : www.expressnakliyat.net

HAKKIMIZDA

Sizi Memnun Etmek İçin…
Uluslararası ve Yurt içi Evden eve nakliyat sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden,
​Üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Sizin Eşyalarınızı;

Yurt içinde Bulunduğunuz yerden en ekonomik şekilde sigortalı olarak 24 saat içinde yükleme GARANTİSİNİ veriyoruz.

Son dakikada evden eve nakliyat ihtiyacı duyduğunuzda veya Nakliyeciniz randevusuna uymadığında bizi arayabilirsiniz.

Yurt içinde ulaşılan başarılı konum sürekli gelişerek Evden Eve Taşıma sektöründe en iyilerin arasına girmek ileri tekneloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosu ile girişimci,sağduyulu müşteri yaklaşımıyla mükemmel bir hizmet şirketi olmaktadır.

Günden güne verdiği profesyönel hizmet ve istikrarlı çalışmaları ile başarılarından sıkça söz ettiren Express® Nakliyat tarafından yapılan anlaşmalarda da sağladığı kolaylıklardan dolayı kısa sürede aranan , güvenli bir şirket haline gelmiştir.

Express® Nakliyat; hizmet kalitesi ile iddalı, öncü bir kuruluştur. İstikrarlı büyümesi titiz çalışma sistemi ve zamanla yarışan genç kadrosunun sonucudur.

Amatör ruh ile profesyönel çalışma şeklinin beraberce sürdürüldüğü şirketimiz daima değişime açık yenilikci bir yol izlemektedir.İstikrarlı duruşunu profesyönel kadrosundan ve başarılı partnerlerinden alan Express® Nakliyat, taşıma seçenekleri ile tüm Türkiye genelinde her noktada 24 saat Telefon ve E-mail yolu ile hizmetinizdedir.

 

”Firma Bilgileri Günceldir”

İlgili Terimler :

Firma Galerisi

Resim 1