egepol nakliyat

Adres : FEVZİ ÇAKMAK MAH.CENGİZ TOPEL SK.NO:16 A BALÇOVA/İZMİR

Sabit Telefon : 02322776657 - 02322776657

Mobil Telefon : 05448240021

Faks Numarası :

Web : www.egepolnakliyat.com

HAKKIMIZDA

Evden eve nakliyat sektöründe derin bir boşluğun olduğunu fark eden

firmamız, kaliteli ve ekonomik taşıma sloganıyla nakliyat sektörüne adım

attı. Amacımız iyi ve sorunsuz ev taşıma hizmeti sunarak, insanların

özlem duyduğu ev taşıma taleplerini karşılamaktır. Kurumsal evden eve

nakliyat şirketleri içinde ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü e

v taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmaları arasında uzun yıllardır

önde gelen firmalardan birisi olmanın gururunu taşıyoruz. Firmamız sorunsuz

ve hijyenik ev taşıma hizmeti sunmayı ana amaç edinmiştir.

Profesyonel ve güvenilir kadrolar ile şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler

arası evden eve nakliyatolmak üzere iki kategoride taşıma hizmeti veriyoruz.

En iyi ekipler belirli aşama ve denemelerden geçerek, tecrübe sahibi olduktan

sonra sizlerin evlerini taşımak için hazırlanıyor. Ev taşımacılıksektöründe

güvenilir ve uzman elemanlar sadece firmamızda çalışabilmektedir. Unutmayın ki

en önemli konulardan biri personeldir. İyi ve güvenilir kadrolar olmadan başarılı bir ev taşıma hizmetivermek neredeyse imkansızdır. Biz size ve eşyanıza değer verdiğimizden dolayı güler yüzlü ve uzman ekipleri eşyanızı taşımak için seçiyoruz.

Evden Eve Taşıma Asansörlü ev taşıma günümüzde müşteri için bulunmaz bir imkandır. Ev eşyalarınız taşıma asansörleriyle çizilmeden ve hasar görmeden taşınır. Yurt dışından siz değerli müşterilerimiz için son teknolojiye sahip evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan taşıma asansörleri ithal ettik. En iyi ve can güvenliği standartların üstünde taşıma asansörleri ile ev eşyanızı en iyi şekilde taşıyoruz. Amacımız en iyiyi en uygun fiyatlarla size sunabilmektir.

Evden eve nakliyat konusunda en önemli kalem nedir diye herkes sorar. Bizim firma olarak bu konuda düşüncemiz tabi ki elemandır. Güvenilir ve uzman kadrolarla ancak sorunsuz ev taşıma mümkün olmaktadır. Marangozlarımız sizin tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızı demonte eder ve hijyenik korunaklı ambalajlarla paketler. İkinci evinizde tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızı monte eder ve isteğinize göre dizayn eder. En dikkat edilmesi gereken tecrübeli ekip ve mobilyadan anlayan marangozdur. Nakliye işleriniz için size özel yetişmiş marangozlar yollanır.

İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan Egepol Nakliyat uzman kadrosu, tecrübesi ve yüksek kalite anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti sunmayı her zaman amaç edinmiştir. Bu işi profesyonel bir hizmet haline gelmesindeki en önemli etken olan taşınma işleminin zorluğu günümüz standart ve teknolojileriyle biz Evden Eve Taşıma firmaları için farklı ihtiyaç ve gereksinimler doğurmuştur. Binaların yüksek katlı, merdiven boşluklarının dar olması gibi nedenler taşınma esnasında yük asansörlerinin kullanımını mecbur kılmaktadır. Asansörlü Evden Eve Nakliyat; eşyalarınızın bu gibi zorluklar karşısında hasar görmesini ve zarar almasını önler, aynı zamanda maliyetten de size kazanç sağlar.

Kurumsal evden eve nakliyat şirketleri içinde ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmasıyız. Bizimle sorunsuz ve hijyenik ev taşımak hayal olmaktan çıkıyor. Evden eve nakliyat şirketleri arasında köklü yapıya sahip olan izmir evden eve nakliye firmamız, 7/24 kesintisiz olarak size hizmet vermek için kurulmuşdur. İzmir ev taşıma firmaları arasında sizlerin sevgisini kazanan firmamız, sizden aldığı güçle yarınlara daha umutlu ve tutarlı yürümektedir. İzmirde evden eve nakliye fiyatları arasında tercih yaparken, İzmir evden eve nakliyat firmasının kaliteli ve uygun ücretlerini sizde hemen farkedeceksiniz.

İzmir evden eve nakliyat firmamız, şehir içi ev taşıma ve şehirler arası evden eve nakliye hizmeti ile Türkiye’ nin her yerinde size taşıma hizmeti sunmaktadır. Artık izmir evden eve nakliyat firmamızla evden eve taşıma sorun olmakdan zamanla çıkmaya başlamışdır. İzmirin büyük şehir ünvanına yakışan büyük evden eve nakliyat ve lojistik firmasıyız. Umutlarınız yarım kalmadığı ev taşıma işleriniz bizimle mümkün hale gelmişdir.

Asansörlü evden eve nakliyat şirketleri arasında izmirde size çok sayıda şikayet gelmektedir. Bunun sebebi insanların ev taşırken yaptığı kötü tercihden kaynaklanmaktadır. İzmirde korsan firmalar arasında ucuz fiyat farkı olması normaldir. İzmirde ucuz ev taşıyoz diyo çok sayıda ilan vardır. Sizlerde buna aldanmayın. İyi bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız profosyonel ev taşıma firmalarını tercih ediniz.

Evden eve nakliyat firmaları arasında uygun fiyatlarla kaliteli ev taşıma hizmeti sunan profosyonel izmir evden eve nakliyat şirketiyiz. Ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü evden eve nakliyat bizim işimiz.

Egepol Nakliyat İzmir Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Asansörlü Ev Taşıma hizmetlerini uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere sunmaktadır.

Yeniliklerimizle evden eve nakliyat sektörüne renk katıyoruz.

İlgili Terimler :

Firma Galerisi

Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5 Resim 6