Anadolu Transport

Adres : Beşevler Mahallesi. Kanarya Sokak. No:12 Nilüfer/Bursa

Sabit Telefon : 05322038182 - 02163972010

Mobil Telefon : 05322038182

Faks Numarası : 2163972019

Web : www.anadolutransport.com

HAKKIMIZDA

Nakliyatın Lideri; Anadolu Transport
İnsanlar eşyalarını sürekli bir yerden başka bir yere taşımaktadırlar. Günümüzde ise artan eşyalar ile birlikte yeni bir eve ya da ofise taşınmanın tasası aylar öncesinden insanı sarabilir. Eşyaların toplanması paketlenmesi taşınması yerleşmesi hepsi ayrı ayrı bir düşünme sürecine neden olmaktadır. Anadolu transport bütün bu düşüncelerinizin yerini gönül rahatlığına ve keyfe bırakmasını sağlar. Tüm eşyalarınızı özenle türlerine göre ayırır, sarar paketler, kolileri isimlendirir. Kırılacak eşyaların aralarına baloncuklu poşetler koyarak kırılmasını önler. Eşyalarınızı taşırken tek bir bir çizik bile almadan taşınmasını sağlar. Evden eve nakliyat konusunda işinin uzmanı ve deneyimli bir ekiple sahaya çıkan firmamız nakliye sektörünün bayrak taşıyıcı lideridir. Sigortalı taşımacılık sistemi ile eşyalarınızı garanti altına alarak herhangi bir külfetle karşılaşmanız önlenmektedir.
Eski sistem evden eve nakliyat yöntemlerini geride bırakan firmamız teknolojiden faydalanarak uluslar arası niteliklerde taşımacılık gerçekleşmektedir. Mobilyalarınızın taşınmasında mobilya ustaları ile çalışılmaktadır. Yapılan sözleşmelerde belirtilen maddeler uyarınca zarar gören eşyalarınızın zararı karşılanmaktadır. Geliştirdiği asansörlü nakliyat sistemi ile vinçlerle eşyalar zahmetsiz ve hasarsız bir şekilde araca yüklenmekte ve aynı güvenle adrese teslim edilmektedir. Taşındığınız yeni adres eşyalarınız için yeterli büyüklüğe sahip değilse veya sık sık taşınıyorsanız eşya depolama hizmetimiz sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Eşyalarınız büyük bir titizlikle depolara yerleştirilir ve istediğiniz zamanda belirttiğiniz adrese teslim edilir.
İnsanlar tarafından gerçekleştirilen taşınma çeşitlerinden en çok görüleni şehir içi taşınmadır. Şehir içi nakliyat konusunda firmamız üstün bir hız ve kalite sergileyerek sadece saatler süren bir taşıma işlemi gerçekleştirir. Şehirlerarası nakliyat ise büyük bir tecrübe ve işinin uzmanı kişiler gerektirmektedir. Her konuda kalite ve güveni prensip edinen firmamız Türkiye’nin dört bir yanına taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

İlgili Terimler :

Firma Galerisi

Resim 1