Akgün Nakliyat

Adres : Deliktaş Mah. Üçgen Çarşısı Zemin1 No:1 Merkez/DENİZLİ

Sabit Telefon : 0258 251 1818

Mobil Telefon : 0553 229 2838

Faks Numarası : 0258 268 7373

Web : www.akgunnakliyat.com

HAKKIMIZDA

Akgün Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliye Sektörüne uzun senelerdir hizmet vermenin, verdiği hizmetle nakliye sektörünün kaliteli firmalar tarafından verildiği taktirde sorun olmaktan çıktığı,müşteri memnuniyetinin %100 olmasını sağladığı; personelinden ekipmanına kadar tüm kanuni hükümlülükleri yerine getirmiş kurumsal ve güçlü firmadır.

Evden Eve Nakliye hizmeti, firmalar arasında aşırı rekabetin yaşandığı bu sebeple iş kalitesinin fiyatına göre azalıp yükseldiği bir sektör haline gelmiş, menfaatleri doğrultusunda bu hizmet alanında çalışmalar yapan firmaların rant sağlamasına sebep olmuştur. Ancak hiçbir tecrübeye sahip olmayan personellerle yapılan nakliyelerde ücretin dalgalanması dışında taşınan eşyalarında zarar görmesi söz konusudur.
Akgün Nakliyat olarak nakliye talebinizin kendi araç ve elemanlarımızla sözleşmeli sigortalı olacağının taahhüdünü verip sözleşme yapıyoruz. Sizin TC kimlik numaranız ile sizin adınıza EŞYA SİGORTASI yaptırıyoruz.

Yani eşyanızı emanet olarak alıyoruz ve teslim olana kadarki sorumluluğumuzun da farkındayız.Sizlere içten ve samimi olarak diyeceğimiz İYİ DÜŞÜNÜN İYİ TAŞININ

İlgili Terimler :

Firma Galerisi

Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5