Akçay Nakliyat

Adres :

Sabit Telefon :

Mobil Telefon :

Faks Numarası :

Web :

HAKKIMIZDA

Malatya Evden Eve Nakliyat, Malatya Nakliyat 1996 Yılından bu yana malatya merkezli hizmet veren bugün bu bölgenin nakliye sektöründe mihenk taşını oluşturan Akçay NAKLİYAT bünyesinde hizmet vermektedir. Firmamızda hizmet verdiğimiz tüm müşterielerimiz istekleri dahilinde verilen hizmet ve işleyiş politikamız saklı kalmaktadır.

Tüm hizmetlerimiz sözleşme dahilinde olup kaliteli nakliye kuralları gereği eşyalar sigortalanmaktadır. Önceden gönderilern ve firmamızın bugün cazip bir konumda yer almasının en büyük vesilesi olan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliye aşaşam aşaşam pilannlanarak yapılmakta antlaşma sağlandığı takdirde günü ve zamanında aracımız ve personellerimiz nakliyenin yapılacağı adresde hazır bulunurlar.

Malatya Evden Eve Nakliyat, Malatya ve ve ilçelerindeher türlü ev,ofis,depo, işyeri ve tekstil vb. nakliye taşımacılık hizmet alanlarında hizmetinizdedir. Koşulsuz müşteri memnuyeti ve bu koşulu ne pahasına olursa olsun sağlamak firmamızın çalışma şekli olup tüm özveri ve özen gösterilmektedir.

Biz firma olarak sizin memnuniyetiniz için elimizden gelenin en iyisini yapmakta, kendimizi günden güne geliştirmekte günden güne personel ve araç sayısında arttırıma giderek kendimizi büyütmekteyiz. Biz size verdiğimiz kaliteli hizmet sözünün uygulayıcısı olarak kaliteli ve yaşam standartlarınıza uygun, konforlu taşımacılık işlemlerinizi donanımlı araçlarımız ve profesyonel alanlarında uzman çalışanlarımızla dikkatli ce ve itina ile gerçekleştirmekteyiz.

İlgili Terimler :

Firma Galerisi